Purenit kostky, podložky

Purenitové kostky a podložky mají široké využití.

Díky jejich unikátním schopnostem perfektně zajistí přerušení tepelných mostů a účinně ukotví hliníkové či dřevěné výplně se stavebními otvory.

Purenitové kostky jsou vyrobeny z duroplastického materiálu na polyuretanové bázi z tvrdé pěny (PIR), který poskytuje vynikající vlastnosti pro různé stavební aplikace.

Jednou z hlavních výhod purenitových kostek je jejich vysoká tepelná odolnost. S tolerancí teplot od -50 °C do +110 °C a krátkodobou odolností až +240 °C jsou tyto kostky ideální pro použití v konstrukcích, kde je vyžadována vysoká tepelná stabilita. Mohou být například použity při natavování asfaltové hydroizolace, která se aplikuje přímo na povrch purenitových kostek.

Další výhodou purenitových kostek je jejich vysoká pevnost v tlaku. To umožňuje jejich použití při konstrukcích, kde je vyžadována nosnost a stabilita. Purenitové kostky jsou dostatečně odolné a pevné, aby unesly zatížení a umožnily například osazení HST portálů přímo na ně.

Purenitové kostky jsou také voděodolné a odolné vůči vlhkosti. To znamená, že si udržují své vlastnosti i v prostředí s vysokou vlhkostí. Díky tomu jsou vhodné pro použití ve venkovních prostředích, kde jsou vystaveny povětrnostním podmínkám.

Další výhodou purenitových kostek je možnost individuálního frézování profilů. To znamená, že kostky lze upravit na míru podle specifických požadavků a potřeb konkrétního projektu. Je možné vyrábět purenitové kostky v libovolné výšce, hloubce i délce, což umožňuje flexibilitu při jejich použití.

Purenitové kostky a jejich vlastnosti, včetně zdravotní nezávadnosti, tepelné odolnosti, pevnosti v tlaku, voděodolnosti a možnosti individuálního frézování profilů, je činí ideální volbou pro různé stavební projekty, které vyžadují odolné a spolehlivé materiály.

picture

Takto vypadá purenit kostka

Máte jakýkoliv dotaz?

Chcete udělat objednávku?

Objednávkový formulář